HORARY-Soru Astrolojisi Uzmanlık Sertifikamı aldım

” Latince ifadesiyle Horary, Osmanlıca ifadesiyle Mesail, Türkçe olarak derslerde kullandığımız ifadesiyie Soru Astrolojisi, astrolojinin anlık sorulara yönelik düzenlenen horoskoplardan yola çıkılarak cevaplar üretmeye yönelik bir branşıdır.” diyor Soru Astrolojisi kitabının başında Öner Döşer.

Klasik Astroloji eğitimlerinde son konulardan biri olarak kısaca gösterilen soru astrolojisi beni derslerde müthiş etkiledi. Doğum haritalarından bağımsız olarak, sadece sorulan bir soru ile ilgili olarak yapılan bir astroloji okuması. Oldum olası dedektiflik romanlarını, bulmacalarını, filmlerini, dizilerini büyük bir ilgili ile takip eden biri olarak; iz sürme, olayları birbirine bağlama, sembollerden anlamlar çıkarma gibi konular önüme gelince inanılmaz keyifleniyorum. Bu ilgim beni, ülkemizde bir Astroloji Duayeni olan Öner Döşer’in sertifika programı ile buluşturdu. Her saniyesinden çok keyif aldığım 10 haftalık bu programın sonunda yapılan bir sınav ile sertifika almaya hak kazandım. Sertifikamı geçtiğimiz haftalarda Öner Bey’in elinden mutlulukla aldım. Bununla beraber benim için asıl mutluluk, Horary Astrolojide uzmanlaşmış olmak. Bir horary haritası okurken kendimi Dan Brown’un romanlarındaki Robert Langdon karakteri gibi hissediyorum. 🙂 Gözümün önünde sembollerden canlanan karakterler, açılardan oluşan olaylar, senaryolar…

Astrolojiden ve sembol okumaktan gerçekten çok keyif alıyorum. O anlamsız gibi görünen bir dairenin içindeki şekillerden ne hikayeler çıkıyor, hala inanamıyorum. Daha çok öğrendikçe, daha detaylı senaryolar yazabiliyorum ve işin güzel yanı hepsi yaşamın içinde var olan senaryolar.

Siz de aklınızda önemli bir sorunuz olursa bana yazabilirsiniz. Hizmetlerim arasına soru astrolojisini de ekledim. Üstelik bunun için yüz yüze gelmemize de gerek yok. Bazı durumlarda doğum haritası ile birlikte çalışmak gerekebiliyor ama şart değil. Aklınızın bir köşesinde bu seçenek dursun derim.

Sevgiyle

UlyaCanAstroloji

2 Comments on “HORARY-Soru Astrolojisi Uzmanlık Sertifikamı aldım

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: