Merkür Akrep Burcunda Geri Hareketine başlıyor

Güneş, Venüs ve Merkür Akrep burcundaki seyrine devam ederken, hayatımıza ‘değişim ve dönüşüm’ temaları da bir kez daha girdi.(Akrep yeni ayı yazısını buradan okuyabilirsiniz.) Bu defa belki biraz daha derinden, biraz daha eskilerden, köklerimizden getirdiğimiz duygusal inanç kalıplarımız ile yüzleşiyor ve bu kalıplardan özgürleşiyoruz. Yaklaşık bir haftadır, tekrar tekrar önünüze gelen konular neler, nerelerde zorlanıyorsunuz bir düşününün . Bu alanlarda yüzeyde görünenin altında tahmin edemeyeceğiniz bir GERÇEK yatıyor olabilir.

Bugün ve yarın (1 kasım) , Merkür belki de en sevmediği pozisyonda olacak; hızı ve hareketi seven Merkür , durağan olacak. Bu konumu , yukarıda bahsettiğimiz tekrarlanan konulara adeta bir büyüteçle bakmamıza imkan sağlayabilir. Daha önce fark edemediğimiz detaylar tüm ayrıntıları ile görünür olabilir. Peki gördüklerimizle yüzleşme cesaretimiz var mı? Akrep burcunun klasik yöneticisi Mars , bireysel olarak huzurumuzu kaçırmak istemediğimiz için cesurca hareket etmek yerine biraz daha edilgen olacağımızı gösterirken, modern yöneticisi olan Plütonun güçlü konumu, kolektif için cesaret vaad ediyor ve evet huzurumuz biraz kaçacak da olsa özgürleşmemiz için bize destek oluyor.

Gerçeklerle karşılaşma , yüzleşme ve bununla birlikte şifalanma dönemindeyiz. Özellikle aile, vatan, atalar ile ilgili, beslenme, besleme, koruma, güvenlik, onaylanma, takdir edilme gibi konularda yaşayacağımız olaylar, yeni farkındalıklar edinmemize zemin hazırlarken ruhsal gelişimimizde büyük bir ivme kazanabileceğimizin de sinyalini veriyor.

Bir dakikalığına duralım, düşüncelerimizi takip edelim, duygularımızı fark edelim, görelim , dönüştürelim, özgürleştirelim ve özgürleşelim… Yeni Biz’de Can’lanalım.

Sevgiyle

UlyaCanAstroloji

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: