Sihirli Günler – İlhama Açık Olun

Merkür retrosunu tamamlamadan önümüzdeki 24 saatte, bir süredir üzerinde düşündüğümüz veya geçtiğini/bittiğini zannettiğimiz ama bu defa tamamlanması için önümüze tekrar gelen konu veya konular her ne ise, o konuda son bir kez daha düşünme fırsatımız var. Jupiter bugün Galaktik Merkezle buluşuyor. 25 Kasım’a kadar , ruhsal boyutla olan bağlantımız , yıllardır olmadığı kadar yüksek bir tona ulaşıyor. Bu enerjiyi de kullanarak, kendimize öncelikle sessiz kalma ve iç sesimizi dinleme izni vermeliyiz. Mutlaka bir çıkış yolu var. Çözüm orada. Sessizlikte, kendini dinlemede… Eğer gerçekten çok istiyorsak, mutlaka herkes için en iyisi olacak şekilde bir yol var.

Yeni geleceğimizi yarattığımız zamanlardayız. Kalbimizi ferah tutup, sakinleşip, evrenle iletişime geçmeye çalışmalıyız. İlhamla dolu olacağımız bu 5-6 günlük periyodda, önümüze düşen mesajları yakalamaya çalışalım. Bu, bazen rastgele açtığımız bir kitap sayfasında, bazen bir reklam panosunda, bazen bir arkadaş sohbetinde, bazen gördüğümüz rakamlarda, bazen bir filmde olabilir, bazen de durup dururken zihnimize gelen bir görüntüde, fikirde olabilir. Kalbimiz çarpar, tüylerimiz diken diken olur… o an , gerçek benliğimizle iletişimde olduğumuzu anlarız. Merkür kasım ayı başından beri hatırlatmalar yapmak, içsel çalışmalarımıza zaman ayırmamızı sağlamak için her yolu denedi ve çok çalıştı. Şimdi Galaktik merkez ve Jupiter buluşmasını değerlendirip o kapıdan girelim, kendi gerçeğimize ulaşalım.

Artık birkaç yıl önceki biz olmadığımızı çok iyi biliyoruz. Kabusumuzdan uyanıyoruz. 3B hayatlarımızda her şey yeniden biçimleniyor. Eskiye dair tutunup bırakmak istemediğimiz ne varsa ellerimizden uçup gidiyor. Çünkü biz , bizle buluşmaya başladık. Yeni ve sağlam yapılar kurmak için vaktimiz olacak. Şimdi ne kuracağımız bilgisi için gönlümüzü, gönül gözümüzü açma zamanı. İyi seyirler…

Sevgiyle

UlyaCanAstroloji

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: