12.12.2019

“Sayılar kadim bir anlamlar sisteminin bir parçasıdır ve güzel bir şekilde birbirlerine uyarak farklı perspektifler verirler.” Lee Carroll

Metafizik konularla ilgilenenler sayıların çevrelerinde birer enerjileri olduğunu bilirler. Kadim zamanlardan beri insanoğlu sayılar ve enerjileriyle ilgilenmiş ve çeşitli numerolojik yöntemler geliştirmiştir.

Bugün 12 yılının ( 2+0+1+9=12), 12.ayının 12.günü. İçinde, 1, 2 ve (1+2) 3 enerjilerinin hepsini yoğun bir şekilde taşıyan bir gün. Astroloji için 12 önemli bir sayıdır. Zodyakta 12 burç , 12 ev vardır. Bir yılda 12 ay, bir gün ve bir gecede 12 saat vardır. DNA mızın 12 sarmalı vardır. Vücudumuzun 12 temel sistemi vardır( dolaşım,sindirim ,vb.) 1; yeni başlangıçlar, 2; dualitede denge sağlamak, 3; yaratım için hız , aynı zamanda neşe ve keyiftir.

Bu 12 gününde bir İkizler Dolunayı var gökyüzünde. Yine ne güze bir eş zamanlılık. (Dolunayla ilgili yazımı buradan okuyabilirsiniz. ) Kendi yeni realitimizi yaşamaya başlamak , bunun için yeni adımlar atmak için çok güzel bir zaman. Elbette, yeni realitimize kavuşmamız için kendimizi tanıyor olmayız. Bunun yolu da her zaman konuştuğumuz gibi ilişkilerimizde saklı. Kendimizi ilişkilerimizde ne kadar dürüstlükle ve rahatlıkla ortaya koyabiliyoruz? Ne kadar kendimiz olabiliyoruz? İlişkilerimizde ne kadar mutluyuz? kendimizi , duygularımızı anlayabiliyor muyuz? Karşımızdakini anlayabiliyor muyuz? Ne kadar anlayış ve kabuldeyiz?

Jupiter’in yay burcuna geçtiği 2008 yılının Kasım ayından itibaren, pek çok konuda düşünce geliştirdik, kendimize fikren yeni yollar çizdik, yeni bakış açıları geliştirdik. Şimdi oluşturduğumuz bu düşünceleri hayata geçirme zamanı, somut ve elle tutulur hale getirme zamanı. Ve bunu 3 enerjisinin desteği ile, hızla, neşe ve keyifle yapma zamanı.

2019 yılının bu son dolunayında, bu güzel 12.12 gününde, neleri tamamlıyoruz ve nelere başlıyoruz. Başlangıçlarınız mutlulukla olsun, kapılarınız hep aydınlığa açılsın.

Sevgiyle

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: