Kaynak, Hedef, Plan, Hareket

Tüm kapıları açan sihir, Şükür ve Sabır. Bir sürü eksiğimiz, kısıtımız, sıkıntımız olabilir ama şükredecek şeylerimiz de var değil mi? Tutulma enerjisinden maximumda faydalanmak için, hayatta daha sağlam ilerlemek için aslında her zaman, önce elimizde neler olduğunu bilmeliyiz. Bilmeliyiz diyorum, çünkü sıkıntılarımızın içinde o kadar kayboluyoruz ki, varlıklarımızı da değerlerimizi de unutuyoruz, sanki yokmuş gibi davranıyoruz.

26 Aralık Güneş tutulmasında, Jupiter, yeni başlangıçları desteklerken, hayatımıza fırsatlar getirecek derken, gökten hayatımıza bir mucize inecek gibi düşünmemeliyiz. Bunun için çalıştık mı, hazırlandık mı ? Eğer hayatınızda olmasını istediğiniz herhangi bir değişiklik için bir hazırlığınız yoksa, bu tutulmayı elinizde olanları kullanmaya başlayarak değerlendirebilirsiniz. Tutulma yöneticisi Satürn, Zeus ve Plüton ile kavuşuyor; Güç bizde ve irade ile bunu kullanmamız gerekiyor.Elbette kendimiz ve bütünün hayrına olacak şekilde, evrensel yasalara uygun olarak.

O zaman hiç vakit kaybetmeden, elimizde olanlarla en iyisini yapabilmek için bir plan yapalım, bir hedef oluşturalım,çalışalım, çok yönlü düşünüp, çok yönlü bakalım çevremize. Belki fırsatlar ve dilediğimiz değişim tam oradadır.

Sevgiye vesile olması dileğimle

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: