23 Şubat – Balık Dolunayı-11 günü

Balık burcunda 4 gezegenin buluşacağı bu yeniayda, bilinçaltımız çok aktif olacak. Geçtiğimiz cumartesi günü yaptığımız seminerde de ifade ettiğim gibi, İlahi ve evrensel olan ile aramızda kocaman enerjisel bir bağlantı koridoru açılmış gibi bu günlerde. Ve bu kanal pazar günkü yeni ay ile çok kısa süreliğine karanlığa bürünecek ve sonra en güçlü halini alacak. Bilinç ve bilinçaltı içiçe geçecek. Bilinçaltımızın bulanık sularında gezinirken, duyguların denizinde bulacağız kendimizi. Bilinçaltımızla, kolektif bilinçle, bütün ile bağlantımızın yoğun olduğu böylesine kuvvetli zamanlarda, farkındalığımızın hangi noktada olduğu çok önemli. Çünkü farkındalığı yüksek olanlarımız için, muazzam deneyimlere gebe; ilham dolu, ilahi sevgi dolu, kendi biricikliğimiz ile bütünle bir olduğumuzu hissedeceğimiz mucizevi bir enerji zamanı.

Bu güne kadar , kendi farkındalığımıza ulaşmak için ne kadar çok çabaladıysak, kendimizi, kendi atıklarımızdan ne kadar çok arındırdıysak, ne kadar kabule geçebiliyor ve ne kadar akışta kalarak ilahi olana teslim olabiliyorsak, bu yeni ayda ilahi olan da o kadar bizi ilham, bilgi ve saf sevgi ile ödüllendirecek.

Öte yandan , hala farkında olmamız gereken, içinden çıkamadığımız kısır döngülerimiz varsa, bunların da önümüze geleceği bir dönem. Eskiler, eskide kaldığını zannetlerimiz birer birer hayatımıza geri dönmeye devam ederken, mars oğlak burcunda güney ay düğümü ile, artık, yeni bizde işimize yaramayan her şeyi ve herkesi de hayatımızdan çıkarmamız için gerekli olan kararlılık ve gücü bize veriyor.

Yeniay , numerolojik olarak “11” gününde olacak. İnanın yazarken bile heyecanlıyorum. 11 rakamını; “bütün ile bir olarak bağımsızlaşma ve yeni döngünün başlangıcı” olarak özetleyebiliriz. Kryon 11 için “Aydınlanma” kelimesini kullanıyor. Tam da balık yeniayı enerjisine uygun bir tanım.

Yeniay haritasında tesir seviyelerine baktığım zaman ‘sevgi, ilahi aşk’ ve ‘sevgi bilincinin ruhsal bir inanç ve öğreti üzerinden saflaştırılması ve idraki, manevi değerlere bağlanma, kendini tanrının hizmetine adama’ seviyelerinde yoğun aktif olduğunu görüyorum. Bu kadar yoğun bir SEVGİ aktivasyonu ve inisiyesi içindeyken, sistemin Formalhaut yıldızını neden yeniaya bekçi olarak koyduğunu daha iyi anlıyorum.

Yeniaya Formalhaut kraliyet yıldızı da eşlik ediyor. Cennetin kapısının 4 koruyucusundan biri, Cebrail ile özdeşleştirilir. İlahiden aktaracağı yüksek bilginin, ilhamların ve imkanların, asil ve erdemli olarak , kişisel çıkarların ötesinde, ahlaklı ve yüksek bir oluştan kullanılmasını ister. Yoksa kişinin ayağını kaydırır. Öyleyse, yeniay enerjisi ile sezgisel olarak alacağımız her bilgiyi, en faziletli şekilde nasıl kullanabilirizi düşünmemiz gerekiyor, hatta belki yaradandan, bilgiyi alırken bize yol göstermesini de dilememiz iyi olabilir. Aksi durumda, aklı selim olunmaz ise, fanatizm ve inanç çatışmaların kadar gidebilecek yapıları tetikleyebilir.

Bu noktada, yeniayda bize yardımcı olabilecek esmanın da ‘Selam’ olduğunu söyleyebiliriz sanırım. Neil Koltz bu esma için diyor ki,”bu yola getirildiğinizde, bu esmayı, evrenin başlangıcında, ve yaradılıştan önce mevcut olan potansiyel üzerine en derin barışın kaynağını hatırlama fırsatı için kullanın”. ” Belki de hayat sizden şu anda başka bir insana veya kendi iç benliğinizin bir bölümüne , bu barış selamını sunmanızı istiyor. Bu yol, bize verilmiş hayatın değerini ve anın bolluklarını hatırlatır. Bizden önce yaşayanlar ve bizden sonra yaşayacaklara yeniden bağlanmamızı sağlar.Hatırlar mısın, hiçbirimizin burada olmadığı bir zaman vardı. Olaylara geniş açıdan baktığımızda, bizim sorunlarımızın, çatışmalarımızın ve saldırımızın gerçekten bir anlamı var mı? BARIŞ.”

Sevgi, ilahi aşk ve barış ile kalın.

Bu bilgileri bana ulaştıran tüm rehberlerime,öğretmenlerime teşekkürlerimle.

Kendi doğum haritanızdan potansiyellerinizi, hem ruhsal hem de dünyevi olarak öğrenmek, günlük enerjilerden hayatınızın hangi alanında ne kadar etkilendiğinizi öğrenmek için Astrolojik danışmanlık almak için ulyacanastroloji@gmail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: