Rutinin Dışına Çıkmak, Yenilenmek ve Yeteneklerimizi keşfetmek

Rutinlerinizin dışına çıkmak nasıl hissettiriyor sevgili dostlar? Mevcut yeni koşullarımızda yeni rutinler oluşmaya başladı değil mi? 8 Nisan Dolunayının etkisi yaşamlarımızda kendisini iyice hissettiriyor artık, değişen koşullara fikren ve fiziken adapte olmaya başladık.

Önümüzde bir boğa yeni ayı var. Yeni ay yeni başlangıçlar demektir. Bu Yeni ay , yeni değer ve yeteneklerimizle ilgili. Rutinimizi bozarak, sistem bizleri zorunlu bir yenilenme enerjisine soktu. Yeni bir şeyler öğrenmek zorunda kaldık, daha önce yapamayacağımızı düşündüğümüz bir şeyleri yapabildiğimizi fark ettik , uzun süredir ihmal ettiğimiz yaratıcılığımızı çeşitli alanlarda göstermeye ve kullanmaya başladık. Yaşam telaşı içinde şikayet ettiğimiz bazı şeylerin değerini anladık; belki işimizin, belki eşimizin, belki arkadaşlarımızın, belki yaşamın ta kendisinin ve nefes alabiliyor olmanın.

Yeni ay yöneticisi Venüs ise retro hareketine hazırlanıyor. Güzelliğin, sevginin, değer atfının , bolluğun, bereketin, huzurun, mutluluğun tanrıçasıdır Venüs. Bu süreçte kişisel olarak her birimiz yaşam yolunda , bu konularla ilgili eksik bıraktığımız , tamamlamamız gereken detaylarla tek tek meşgul olacağız.

Bu süreçte , maddi koşullar, parasal değerler, değerli madenler gibi ekonomik konular oldukça yoğun bir şekilde gündemimizde olmaya, bizleri çaresiz, kaybolmuş, aldatılmış, feda edilmiş hissettirmeye başlayabilir. Bu noktada, dünyada bolluk ve bereketin sınırsız olduğunu hatırlamak ve dikkati dışarıdan içeriye yönlendirmek ve bunun bir geçiş süreci olduğunu hatırlamakta fayda olacaktır.

Bunu nasıl yapacağınızın anahtarı ise haritalarımızda yatar. Örneğin Venüs, kişisel haritalarda huzuru bulduğumuz veya bulamadığımız yerdir. Sevgiyi anladığımız ve ifade ettiğimiz yerdir. Yeteneklerimiz ve değer algımızdır. Gökyüzü uzunca bir süre Venüs ile Venüsyen konularla ilgili çalıştıracak bizi. Gün içinde zaman zaman sessiz kalmayı, kendinizle başbaşa olmayı, sevdiğiniz şeyleri yapmayı ihmal etmeyin.

Bu önemli geçiş döneminde harita dinamiklerinizi öğrenmek isterseniz, danışmanlık almak için ulyacanastroloji@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

Sevgi, sağlık ve ışıkla kalın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: