İçsel Çocuk Enerjisi

” Sevinci ne kadar önemsesek azdır, çünkü o, depresyonun ve ıstırabın karanlığından bir çıkış yolu arayan insan için denge zamkıdır. Bir sevinç anı, kahkahanın ışığını görmeyi umarsızca görmek isteyen bir insan için aylarca süren belirsizliği ve kederi silebilir. Sevinç, onu arayan, talep eden ve dolu dolu kullanan çocukların temel besinidir. Çocukların doğal hali kahkahalarla gülmektir ve onu ezen her şey uygunsuzdur.

İçsel Çocuk Enerjisi , tüm insanlara ait olan, ama insanların eninde sonunda ondan vazgeçtikleri bir şeydir. Genel olarak çocuksu tutumu, sevinci, oyunu ve huzuru temsil eden bu enerjiyi ortaya çıkarmak gerekir. Ona çocukluğunuzda hiç sahip olmamış olsanız bile onu çok iyi bilirsiniz, çünkü ona sahip olamamış olmak sizi yaralamıştır. Şimdi sizden, onu, sanki geçmişte yaşamışsınız gibi yaratmanızı istiyorum. Bu sizin sadece şimdide gevşeyip rahatlamanızı sağlamaz, aynı zamanda ‘Akaşa’yı iyileştirmeye ve bağışlamanızı sağlamaya da yardımcı olur.

Gerçek bir içsel çocuk deneyimi, katılaşmış bir kalbi eritir ve içinde hiçbir karanlığın ve nefretin var olamayacağı bir ışık yaratır. Hangi çocukluğu yaşamak istiyorsan şimdi oraya gidip, hiçbir endişe ve dram içermeyen o yerde kahkahalarla ve kıkırdamalarla yuvarlan.Bunu yaparken, kalbinin ve yaşamının hafiflediğini hisset; çünkü unutma ki , bulutların üzerinde, çocuğun bulunduğu yerde ve senin Yaratıcı ile birlikte binlerce yıldır yaptığın gibi, coşkuyla oynamakta özgür olduğun yerde daima güneş ışığı vardır.”

Alıntı- Kryon 10.Kitap

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: