Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun

“Anadolu’ya doğmayı seçen her ruh varlığı bu toprakların karmasına ortak olmayı kabul etmiş sayılır. Tıpkı kendi bireysel ve aile karmasını taşıması gibi ülke karmaları da varlıklara tekamüllerinde harcamak üzere gerekli olan ekstra yakıtı sağlar. Türkiye Cumhuriyeti’ni yaşayan canlı bir varlık olarak kabul edersek, bu topraklara doğmayı seçen herkesin ülkenin nümerolojik tasarımından birebir etkilendiğini kabul etmek durumundayız.” Alıntı; Rafet Gökhan Ayyüce /Anadolu Numerolojisi Rehberi

Yaşam içinde hiç bir şey tesadüf olmadığı gibi, doğduğumuz ve yaşadığımız yer de tesadüfen belirlenmiş olamaz. Büyük matematik planın içinde, doğduğumuz nokta , yaşam planımızdaki deneyimleri en uygun şekilde ortaya çıkarabileceğimiz lokasyondur. Ruh, bir insanın ailesinden aldığı genetik kodlamalar gibi, üzerinde doğduğu topraklardaki yaşanmışlıkları da bünyesinde barındırarak dünyaya gelir. Kişi bireysel karma ve kaderini yaşarken, beraberinde doğduğu toprakların da karma ve kaderine ortaktır.

Ben de, pek çoğumuz gibi, doğduğumdan beri bu topraklara derinden bağlı hissettim kendimi. Her milli bayramda, içimden derin kederlerle birlikte çoşku ve sevinç yükselir. Şimdi, bu hissiyatlarımın nedenini astroloji ile daha net görebiliyorum.

Ülkemizin kadersel yolu, maddi olan ile manevi olanı dengelemek üzerinedir. Çok duygusal, besleyici, verici bir duruşumuz vardır. Toprak, vatan, aile, kadınlar ve onların korunması , şefkat , koruyuculuk, birbirini besleme görünürdeki en büyük toplumsal motivasyonumuzdur. Plutosu birinci evde olan bir akrep ülkesi olarak maalesef bu motivasyonlarımızda devamlı yara alırız. Sürekli krizlerle, derin dönüşümler geçireceğimiz sorunların içinde buluruz kendimizi. Ama dayanıklılığımız sayesinde her defasında güçlenerek çıkarız. Bir yanımız fazlasıyla teslimiyette, her şeyi kadere ve Allah’a emanet ederken, bir yanımız hırslı, zorlu, nefret dolu olabilir. Çok uzun yazamayacağım kadar yoğun gitgellerimiz vardır.

Topraklarımız içinde müthiş zenginlikler barındırır. Ve asıl zenginlik ‘Bilgi’dir. Anadolu Bilgeliğini toplumsal olarak daha çok kavrayacağımız, anlayacağımız bir yeni yaşımız olsun dilerim. Daha özgür, daha refah içinde, daha kıymet bildiğimiz, daha saygılı olduğumuz, daha bilinçli günler olsun.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: