30 KASIM AY TUTULMASI

YÜKSELEN KOÇLAR; Bu hafta, konuştuğunuzu yapın, yaptığınızı konuşun, ağzınızdan çıkacaklara dikkat edin. Kariyer alanınızda bir süredir devam eden sorunlar, iletişim kazaları ile tetiklenebilir veya siz zihninizi organize eder, araştırmacı ve sorgulayıcı olursanız sorunlara yapıcı çözümler bulma şansınız olabilir. İçinde bulunduğunuz gruplarda, iş ortamında kendinizi ve fikirlerinizi ortaya koyarken, fikirlerinizi çok yönlü bakış açısı ile değerlendirmeye yönlendirilebilirsiniz. Uyarıları dikkate alın.

YÜKSELEN BOĞALAR; Hayata bakış açınızın tamamen değiştiği bu süreçte, belki yurtdışı işler belki yüksek eğitimle ilgili, belki de eşinizin akrabaları veya eşinizin söylemleri ile ilgili  zorlanmalar yaşadınız. Geçtiğimiz haftalarda eşiniz/ilişkiniz ile ilgili krize neden olan ani gelişen bir takım konular hayatınıza girmiş olabilir. Ay tutulması enerjisi bu krizin içinde sizi kendi değerleriniz  ve kendi varlıklarınızla ilgili bir sorgulamaya sokuyor.

YÜKSELEN İKİZLER; Başkalarının kaynakları, para, borç , kredi ve cinsellik konularında fırsatlarla birlikte pek çok zorlanma da yaşadınız. Ay tutulması bu konulardan ziyade sizin , belki de bu konuların getirdiği yeni şartlar içinde kendinizi nerede ve nasıl konumlandırdığınızı sorgulatıyor. Çevre koşullarınızın sürekli değişim içinde olduğu bu süreçte, eşiniz veya ortağınızla fikirsel ayrılıklar içinde olabilirsiniz. İş ortamınızdaki belirsizlik süreci devam ederken yanınızda çalışanlarla ilgili ani değişimlere ve sağlık konularına dikkat.

YÜKSELEN YENGEÇLER; Ay tutulması ile birlikte bilinçaltınız hareketlendi. Sağlık konularını ciddiye alın. Eşiniz veya ortaklığınızla ilgili konular, gergin iletişim ile tetiklenebilir. Güdüsel konuşma ve tepkilerinizi takip edin. Çocuklarla veya aşkınız ilgili konularda da ani gelişen durumlar olmuş olabilir.Yurtdışı ve akademik konularla ilgili sorunlar yaşıyorsanız bakış açınızı değiştirmeniz, şu ana kadar bildiğiniz doğruların dışına çıkmanız faydalı olur. Tutulma etkisiyle bilinçaltınızdan gelen sinyalleri , rüyalarınızı değerlendirin.

YÜKSELEN ASLANLAR; Günlük rutinleriniz istediğiniz gibi şekillenmiyor olabilir fakat yeni düzenin içinde kendinize uygun bir rutin geliştirmek için fırsatlarınız da var. Kendinizi hizmet etmekle etmemek arasında gidip gelirken buluyorsunuz. Yapılması gerekenleri yapmakla, aslan gururunuz arasında gitgeller yaşıyor olmanız mümkün. Aile içindeki ilişkilerin ani gelişen krizlerle gerilmesi geçmişe yönelik düşüncelerinizin yönlendirmesiyle iletişimde bulunmanız mümkün. Çocuklarla ve aşkla ilgili konular da umutlarınızı ideallerinizi sorgulamanıza sebep oluyor.

YÜKSELEN BAŞAKLAR; İş ile aile arasındaki denge tutulmanın etkisi ile iş tarafında değişimlere, yoğunluğa işaret ediyor. Kariyerinizle ilgili yeniliklere çekiliyorsunuz. Aile içinde alışık olduğunuz, hep doğru bildiğiniz için korumaya alışık olduğunuz düzen , bilinçaltınızın bu sıralar kariyer odaklı çalışmasından dolayı değişebilir. Çocuklarla, aşk hayatınızla veya hobilerinizle ilgili sorumluluklarınızı yeniden tanımladığını bir süreçtesiniz.Yakın çevrenizle ilişkilerinizde, eskinin gündeme gelmesi ile krizler olabilir.

YÜKSELEN TERAZİLER; Çalışma ortamınız, evcil hayvanlarınız, günlük rutinlerinizle ilgili belirsiz durumlar devam ederken, tutulma, iletişim ve düşüncelerinizde, yurtdışı bağlantılı işlerde veya eğitim alanında sizi yoğunlaştırıyor. Yuvanız, eviniz , aileniz tamamen değişirken, maddi konularda sorunlarla karşılaşmış olabilirsiniz. Geçmiş geçti , şimdi o tortuların temizlenmesi gerekiyor. Hislerinize odaklanarak doğruyu bulabilirsiniz. Eşinizle ilgili konularda çabalarınız devam ediyor.

YÜKSELEN AKREPLER; Para, özdeğer , cinsellik konularında tutulma sizi farklı şekilde düşünmeye, eskiyi bırakmaya zorluyor. Düşünce ve fikirleri değiştirmemek, sabit kalmak ikili ilişkilerinizde de krize ve beklenmedik olaylara sebep olabilir. Keyif aldığınız şeyleri yaparken ilhamla dolabilir, para, borç, kredi konularına yeni bakış açısı getirebilirsiniz. Günlük rutinlerinizle ilgili koşuşturmanız devam ediyor.

YÜKSELEN YAYLAR; Tutulma sizi üzerinde durduğunuz o yüksek dağlardan biraz inerek, eşinizi, ortağınızı, ilişkinizi anlamaya yöneltiyor. Her bildiğinizin doğru olmadığını fark etmek iyimserliğinizi bir nebze düşürmüş olsa da, siz bu yeni bakış açısından da bir felsefe yaratır ve ortaya koyarsınız. Bilinçaltınız çok derin ve yoğun çalıştığı bu dönemde, fark edemediğiniz duygularınız, yüzeye çıkamayan kalıplarınız fiziksel olarak rahatsızlıklara yol açabilir. Çocuklar, hobileriniz ve/veya aşkla ilgili hareketliliğiniz devam ediyor.

YÜKSELEN OĞLAKLAR; Bambaşka bir sizi yazdığnız bu uzun sürecin sonunda, artık sizi beslemeyen ilişkinizden, aşk hayatınızda gelişen ani bir krizle kopmuş olabilirsiniz. Yakın çevreniz ve iletişim,basın yayın konularında hayal kırıklıkları ve belirsiz durumlar olabilir. Tutulmanın etkisi ile tüm doğru bildiklerinizi yeniden yazıyor olabilirsiniz. Bu hayal kırıklıkları içinden anda kalarak, geçmişe takılı kalmadan yeni size uygun bir şekilde yolunuza devam ederek çıkabilirsiniz. Günlük rutinlerinizde değişimler sizi bekliyor.

YÜKSELEN KOVALAR ; Kariyer , maddiyat vey toplumsal nedenlerle yaşayabileceğiniz krizler sonucu evde değişimler veya taşınma olabilir. Tutulma enerjisi, çocuk evinizde oluyor. İçinde bulunduğunuz toplumun sizin için doğrularını bir kenara bırakarak, çocuğunuz veya aşkınızla yeni doğrular yazma aşamasındasınız. Bilinçaltınızdaki yoğun çalışma devam ederken,  hala daha değerleriniz ve varlıklarınız ile ilgili tam olarak net değilsiniz veya kayıplar yaşıyorsunuz. Bu süreçte sağlık sorunlarına dikkat edin.

YÜKSELEN BALIKLAR; Tutulma enerjisi ev-iş dengesinde sizi eve doğru çekiyor gibi görünüyor. Kendinizle ve motivasyonlarınızla ilgili belirsizlikler yaşadığınız bu dönemde, kariyerinizle ilgili süregelen inanç ve düşünce kalıplarından sıyrılarak, yeni sizi evden , anda kalarak yazacaksınız gibi görünüyor.Yüksek öğrenim ve yurtdışı konularda yaşadığınız krizler eğitim hayatında ani aydınlanmalara sebep olabilir.İdealleriniz ile birlikte İçinde bulunduğunuz gruplar  değişiyor olabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: