YÜKSELEN BURÇLARA GÖRE 14 ARALIK GÜNEŞ TUTULMASI

UYARI; AŞAĞIDAKİ YORUMLAR GENEL ETKİLER DÜŞÜNÜLEREK YAZILMIŞTIR. HER BİREYİN HARİTASI KENDİNE ÖZELDİR VE DOĞUM HARİTALARI ÜZERİNDEN DAHA DETAYLI VE TAM NOKTA TESBİTİ YAPILABİLİR.

YÜKSELEN KOÇLAR; Tutulma yaşamınızda , yurtdışı ve yabancılarla ilgili işler, seyahatler, dış ilişkiler, mahkemeler, davalar, yüksek öğrenim konuları, konferanslar, felsefe ve yaşama bakış açısı ile ilgili konuları tetikliyor. Bu konularda, eskiden yaptığınız tarzları uygulamak, işleri süregeldiği gibi yürütmeye çalışmak veya kendi bildiğiniz doğrulardan taviz vermeden yönetmek eğilimde olabilirsiniz. Bu yaklaşımı bırakmanız gerekebilir, hazır mısınız? Zihninizi yeni ufuklara açmaya, başka fikirler aramaya, perspektif değiştirmeye odaklamanızda fayda var. Bu tutulma kariyer hayatınızda uzun bir süredir atmak istediğiniz adımlar için sizi cesaretlendirebilir. 21 Aralık’a kadar olan süreçte hala başlatmadığımız önceden planlanmış bir şeyler varsa başlatabilirsiniz. Sezgilerinize, rüyalarınıza güvenin. Kendinizi ortaya koymaya çalışırken agresiflikten, uzak durun, planlanmamış hareketlerde bulunmayın. Kazançlarınızda ani değişimler olabilir, birikimlerinizi değerlendirirken birkaç kez düşünün. Eşinizin akrabaları ile ilgili konular da gündeminizi meşgul edebilir.

YÜKSELEN BOĞALAR; Tutulma, maddi kaynaklar, miras, borçlanma, kredi , eşin kazançları veya ortak birikimler /kazançlar konularını gündeminize getiriyor. Bu konularda eskiden yaptığınız tarzları uygulamak, işleri süregeldiği gibi yürütmeye çalışmak veya kendi bildiğiniz doğrulardan taviz vermeden kontrol etmek, korumak eğilimde olabilirsiniz. Bu yaklaşımı bırakmanız gerekebilir, hazır mısınız? Zihninizi yeni ufuklara açmaya, başka fikirler aramaya, perspektif değiştirmeye odaklamanızda fayda var. Yurtdışı ve yabancılarla ilgili işler, seyahatler, dış ilişkiler, mahkemeler, davalar, yüksek öğrenim konularında uzun bir süredir atmak istediğiniz adımlar ,hala başlatmadığımız önceden planlanmış bir şeyler varsa başlatmak için iyi bir zaman olabilir. İçinde bulunduğunuz gruplar , arkadaşlar konularında belirsiz durumlar , sizi hayal kırıklığına uğratabilecek durumlar olabilir veya yeni idealleriniz peşinde yepyeni fefsefi/dini gruplara katılabilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER; Tutulma ilişki, evlilik, ortaklık, danışmanlık, açık düşmanlar ve rekabet alanını tetikliyor yaşamınızda. Normalde açık fikirli ve yeniliğe meraklı bir yapıda olduğunuz halde, tutulma bu alanda sizi, kendi fikirlerinize fazlaca güvenme, eskiden yaptığınız tarzları uygulama, işleri süregeldiği gibi yürütmeye çalışma veya kendi bildiğiniz doğrulardan taviz vermeden yönetme eğilime yöneltiyor. Bu yaklaşımı bırakmanız gerekebilir, ki siz bunu çok kolay yapabilirsiniz. Zihninizi yeni ufuklara açmaya, başka fikirler aramaya, perspektif değiştirmeye odaklamanızda fayda var. Ve hatta bu yaklaşımınızdan eşiniz/ortağınız/danışmanlarınız ve rakipler bile faydalanabilirler.  Miras, borçlanma, kredi , eşin kazançları veya ortak birikimler /kazançlar konularında süreç size fırsatlarla birlikte zorluklar da verdi. Bu konularda tutulma etkisi son son sizi zorlamaya devam edebilir. Sağlığınıza ve psikolojinize dikkat etmenizde fayda var.

YÜKSELEN YENGEÇLER; İlişkiniz, ortaklığını veya açık düşmanlarınız, danışanlarınız konularındaki iniş çıkışlı zorlu sürecin sonuna yaklaştığınız bu günlerde, tutulma dikkatinizi sağlık, çalışma, hizmet etme , günlük rutinler gibi konularda sizi yeni başlangıçlara yöneltiyor. Bu konularda, eskiden yaptığınız tarzları uygulamak, işleri süregeldiği gibi yürütmeye çalışmak veya kendi bildiğiniz doğrulardan taviz vermeden kontrol etmek, korumak eğilimde olabilirsiniz. Bu yaklaşımı bırakmanız gerekebilir, hazır mısınız? Zihninizi yeni ufuklara açmaya, başka fikirler aramaya, perspektif değiştirmeye odaklamanızda fayda var. Yurtdışı ve seyahat konularınız, yüksek öğrenim konularınız varsa bunlarda hala bir belirsizlik durumu görünüyor. Fakat yaşamınıza yüksek bakış açısı getirebilecek yeni eğitimler, sohbetler de gündeminizde olabilir.İçinde bulunduğunuz gruplar ile birlikte idealleriniz de değişiyor. Kariyer alanındaki eforunuz eşinizle ilişkilerinize olumsuz yansıyabilir. İş/eş/aile dengesini kurmaya çalışmanız iyi olacaktır.

YÜKSELEN ASLANLAR; Tutulma , çocuklar, yaratıcılık ve keyif konularında yeni başlangıçları gündeminize getiriyor . Yüksek öğrenim, yurtdışı konuları veya mahkemelerle ilgili meselelerde verdiğiniz çaba, iş yoğunluğunuzu arttırıyor ve sizi angarya işlere boğuyorken, sizin hala hayata geçirmeniz gereken yeni düzenlemeler olabilir. Sağlık konuları da sizi çok meşgul ediyor olabilir. Ancak tutulma etkisi ile yeni ve keyifli oluşumlar başlatmak için, eskiden yaptığınız tarzları uygulamayı bırakmak, işleri süregeldiği gibi yürütmeye çalışmaktan veya kendi bildiğiniz doğrulardan taviz vermeden yönetmekten uzak durmanız gerekebilir. Zihninizi yeni ufuklara açmaya, başka fikirler aramaya, perspektif değiştirmeye odaklamanızda çok büyük fayda var. Eşin kazancı ve ortak kaynaklar, krediler , borçlar gibi konularda belirsizlikler devam , sizin kurban olma hissinizi yükseltiyor olabilir. Teslimiyet anahtar kelime olacaktır bu konularda.

YÜKSELEN BAŞAKLAR; Tutulma  aile, aileden gelen itibar, yuva, ikametgah, ev hayatı, yer değişiklikleri,

geçmiş, kökler, miraslar, mülkler ile ilgili konuları gündeminize getiriyor. Eşin kazancı, ortak varlıklar kazançlar, ortalıkla ilgili kazançlar konularında aktif bir mücadele halindesiniz. Bu eforunuz zaman zaman çocuklarla ilgili konular nedeniyle baskılanıyor olsa da, bunun nedeni çocuklarınızla ilgili sorumlu yaklaşımlarınızın artık kökten değişmesi gerektiğidir. Onların işlerinden hala siz mi sorumlusunuz yoksa artık onlara kendi sorumluluklarını verme vakti geldi mi? Veya süreç içinde konuyu çocuk olarak yaşamayanlar için, aşk ve veya eşin spekülatif yatırım alanlarına yönelmesi de olmuş olabilir. Yine de sizin ana temanız herkese sorulmadan hizmet etmek olduğu için kontrolü bırakmak olacaktır. Bırakın bazı şeyler mükemmel olmasın, yaşamınızdaki insanlar hata yapsın ve kendi yollarında öğrensinler. Yaşama bakış açınız ve söylemleriniz ise devrimsel bir değişim içinde.

YÜKSELEN TERAZİLER; İletişim, medya, yayıncılık, eğitim-öğrenim, yakın akrabalar ve kardeşler konularında tutulma yeni oluşumları destekliyor. Ancak bu konularda, eskiden yaptığınız tarzları uygulamak, işleri süregeldiği gibi yürütmeye çalışmak veya kendi bildiğiniz doğrulardan taviz vermeden kontrol etmek, korumak eğilimde olabilirsiniz. Bu yaklaşımı bırakmanız gerekebilir, hazır mısınız? Zihninizi yeni ufuklara açmaya, başka fikirler aramaya, perspektif değiştirmeye odaklamanızda fayda var. Maddi konular huzur arayışınızı zedelemeye devam ederken, eşiniz veya ortağınızla ilgili sorunlar ve mücadele gündemde olabilir. Aile hayatınız, ev yaşantınız belki adresiniz değişti bu süreçte. Ancak hala taşınmak veya yeni bir düzen kurmak veya ailenizin kaynakları ile ilgili girişimlerde bulunmak gibi niyetleriniz varsa, bunları sonuçlandırmanız faydalı olur.

YÜKSELEN AKREPLER; Tüm yaşam enerjiniz günlük rutinleriniz içinde angarya işlere yönelmişken, tutulma  sizi kendi değerlerinizle ilgili, kendi kazançlarınızla ilgili yeni başlangıçlar yapmaya yöneltiyor. Kendi varlıklarınızla ilgili zihninizi yeni ufuklara açmaya, başka fikirler aramaya, perspektif değiştirmeye odaklamanızda fayda var. Angaryalarla bu kadar uğraşıyor olmanızın altında yaşamınızı tümüyle kontrol etme gayreti olabilir. Kardeş, yakın akraba, eğitim-öğretim konularında bir süredir yaşadıklarınız zorluk ve fırsatları önünüze serdi. Artık kararlarınızı tutulma etkisiyle netleştirebilirsiniz, olası sorunlar artık son son gündeminizde olabilir. Sonrasında aile yaşantınızda, ikametinizde değişimler olabilir. Siz tutulma etkisiyle, kendi kaynaklarınız, ve değerinizle ilgili düşünmeye ve başlangıçlar yapmaya hazırlanın.

YÜKSELEN YAYLAR; Tutulma en çok sizi etkiliyor. Yay burcunun hangi yanlarını hayatınıza dahil ediyor, hangi yanlarını görmezden geliyorsunuz? Düğümlerin de etkisi ile, 2021 yılı zaten sizi yepyeni bakış açıları geliştirmeye zorlayacak. Eskiden yaptığınız tarzları uygulamak, işleri süregeldiği gibi yürütmeye çalışmak veya kendi bildiğiniz doğrulardan taviz vermeden halletmek, ve bunun karşılığında insanlara üstünlük taslamak eğilimde olabilirsiniz. Bu yaklaşımı fark edip bırakmanız gerekebilir, hazır mısınız? Tutulmanın sizin için en büyük etkisi bu olacak ve tüm yaşamınızı etkileyecek. Zihninizi yeni ufuklara açmaya, başka fikirler aramaya, perspektif değiştirmeye odaklamanızda fayda var. Günlük meseleleri merak edin, insanları dinleyin. Ayrıca, saf iyimserlik halleriniz olabilir, bunlardan rasyonel bakış açısına dönmeniz gerekebilir. Dünyanın sizin iyimserliğinize ihtiyacı varken, siz ayakları yere basan bir iyimserlik sergilemek zorunda olduğunuzu fark edin. Tanrıların arasındaki Kaf Dağındaki yerinizden dünyaya inmeye davet ediliyorsunuz. Günlük rutinlerinizde veya sağlık konularında ani değişimler yaşadınız ve yaşıyorsunuz. Ev, aile, ikamet konularınızdaki belirsizlik ve sis perdesi henüz kalkmadı. Fakat artık, kendi değerleriniz ve kazancınız ile ilgili bugüne kadar bazı atılımlar yapmış olmalısınız. Eğer uygulamaya koyacağınız projeler varsa bunları da hayata geçirmek, başlatmak için tutulma enerjisi sizi destekliyor.

YÜKSELEN OĞLAKLAR; Tutulma kapalı yerler, hastaneler, bilinçaltı konuları, gizli düşmanlar olarak tanımlanan 12.evinizde gerçekleşecek. Zaten 2018’den beri oldukça zorlandığınız bir süreç geçirdiniz. Şimdi artık yeni sizin tanımı yapmışken, daha fazla görünür olmak ve insanların takdirini kazanmak istiyor olabilirsiniz. Tutulma bilinçaltı konularda sizi biraz daha düşünmeye ve farklı bakış açısı geliştirmeye yöneltiyor. Hastalık konusu gündemde olabilir. Aile, ev, ikamet yeri gibi konularda mücadeleniz, kendi kendinize koyduğunuz blokajlara takılıyor. Kendi derinliklerinizi keşfetmek, aile geçmişini kurcalamak sizi öfkeli yapabilir. Günlük rutinlerinizle ilgili düzenlemeler yapmak için, diğerlerinden görüş almaya, başka fikirler aramaya, perspektif değiştirmeye odaklamanızda fayda olabilir. Düşünsel ve iletişimsel olarak net olmadığınız bir süreçtesiniz. Teslimiyet anahtar kelimeniz.

YÜKSELEN KOVALAR; Hızla sizin döneminize doğru ilerlediğimiz bu dönemde, tutulma enerjisi sizi yeni arkadaş gruplarına, yeni topluluklara doğru taşıyor. Aile, ev ve ikametgah konularında ani değişimler olabilir ve bu değimler sizin yeni çevrelerle buluşmanıza neden olabilir. Bilinçaltınızda uzun süredir yoğun bir çalışma halindesiniz. Belki sağlık problemleri yaşadınız, yaşıyorsunuz. Burada çok derinde kalmış korkularınızın tetiklenmiş olması konusu var. Eğitim, kardeşler, yakın çevre ve iletişim, medya, yayın konularında efor harcarken, bu korkularınızın eylemlerinizi yönetmeye çalıştığını fark etmeniz gerekiyor. Korkular yüzeye çıkarak temizlenmek istiyor. İçinde bulunduğunuz gruplar ve çevre ile ilgili konularda, eskiden yaptığınız tarzları uygulamak, işleri süregeldiği gibi yürütmeye çalışmak veya kendi bildiğiniz doğrulardan taviz vermeden kontrol etmek, korumak eğilimde olabilirsiniz. Bu yaklaşımı bırakmanız gerekebilir, hazır mısınız? Zihninizi yeni ufuklara açmaya, başka fikirler aramaya, perspektif değiştirmeye odaklamanızda fayda var. Maddi konular hala belirsizliğini koruyor.

YÜKSELEN BALIKLAR ; Tutulma kariyer ve toplum önündeki pozisyonunuzla ilgili konuları gündeme getiriyor. Yurtdışı konuları, eşin akrabaları, yüksek öğrenim, mahkeme gibi konularda yaşadığınız krizler sizi kendi değer, kazanç ve yeteneklerinizi sorgulamaya ve bu alanda mücadele vermeye yöneltiyor. Çabalarınız içinde bulunduğunuz gruplar tarafından desteklenmiyor hatta baskılanıyor olabilir. Tutulma enerjisi size içinde bulunduğunuz toplumsal statünüzle ilgili olarak,  eskiden yaptığınız tarzları uygulamak, işleri süregeldiği gibi yürütmeye çalışmak veya kendi bildiğiniz doğrulardan taviz vermeden kontrol etmek, korumak gibi eğilimlerinizi değiştirmeye zorluyor. Zihninizi yeni ufuklara açmaya, başka fikirler aramaya, perspektif değiştirmeye odaklamanızda fayda var. Siz her ne kadar dünyaya bir sis perdesinden bakıyor olsanız da ,yeni kariyer başlangıçları ve süreci sizi bekliyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: