ASTROLOJİ ÖĞRENMEK İSTER MİSİN?

Astroloji Eğitimi sadece Kadim bir ilimi öğrenmek değil, ‘öncelikli olarak’ kendine ulaşacağın uzun bir yolculuğa çıkmaktır. Ben, Astroloji’nin insan gelişimi ve tekamülü yolunda sağladığı faydalara bu işe başladığımdan beri hayran oldum. Bu nedenle, herkesin kendi haritasını biliyor olması gerektiğini düşünüyorum. Bu iki yolla; danışmanlık alarak veya temel seviye Astroloji bilgisine hakim olarak olabilir.

Bu amaçla yola çıkarak hazırladığım bu eğitim sırasında, Astroloji’nin temel bilgilerini öğrenirken, az sayıda sınıf mevcudu ile, katılımcıların kendi haritaları üzerinden yorumlamalar yapacağız. Yaratım ve Varoluş hakkında konuşacağız. Birbirimizle , yargısız , sevecen bir ortamda paylaşımlar yapacağız. Ve aslında Astroloji’nin tuttuğu fenerle, birbirimize birbirimizi yansıtarak kendimizi bulacağız.

30 Haftalık eğitimin sonunda, her katılımcının , temel bazda kendi haritasına hakim olması en temel amacımdır. Haritasının barındırdığı potansiyelleri bilen bir kişi, yaşam sorumluluğunu eline almış demektir. Yaşam sorumluluğunu kabul etmiş her birey ise kolektife olumlu bir katkı sağlama potansiyelindedir.

Dünyanın yepyeni bir dönemeçte olduğu içinde bulunduğumuz dönemde , sen de bu keyifli yolculuğa çıkmak ister misin ?

Daha fazla detay bilgi almak için ulyacanastroloji@gmail.com adresine mesaj atabilirsiniz.

Referans: Öğrencilerimden gelen yorumlar ;

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: