Sevgi ile tutarlı enerji alanı yaratırız

Düşüncelerimizin, tutumlarımızın ve duygularımızın enerjik alanlar yaydığını, bakış açımızı, ilişkilerimizi ve diğerlerinin çevrelerini etkileyen enerji alanı ortamları yarattığını biliyor muydunuz?

İyi haber şu ki, bireysel ve sosyal alan ortamlarımızı gerçek sevgi, takdir, özen ve şefkatle olumlu bir şekilde değiştirebiliriz, bu da bizi tutarlılığa taşır.

Tutarlılık, vücudun tüm sistemlerinin uyum içinde birlikte çalıştığı oldukça verimli bir durumdur. Artan kişisel tutarlılık, kalbin gücüyle zihin, beden, duygular ve ruhun uyumunu yaratır.

Kalbin ürettiği alana elektromanyetik alan denir. Pozitif duygusal - kalp uyumlu - durumlar sırasında daha organize hale geldiği için vücut tarafından üretilen en güçlü ritmik enerji alanıdır. Dolayısıyla, arzuladığımız enerji alanı ortamını yaratmak tüm gücümüz dahilindedir. 

HMI'nin laboratuvarında yapılan araştırmalar, kalbin elektromanyetik alanının başka kişiler tarafından tespit edilebileceğini ve birkaç adım ötedeki bir kişide ölçülebilir etkiler üretebileceğini göstermiştir.

HearthMathInstitute

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: