mars ikizler burcunda

Eylem, savaş, rekabet , gayret gezegeni mars ikizler burcuna geçti. En temel anlamıyla, iletişim, öğrenim ve bilgi edinmek olan ikizlerdeki mars, bilgi ve iletişim mücadelelerini yaşantımıza sokacak. Sözün silah olabileceği, sözel çatışmaların ,tartışmaların artabileceği, aynı zamanda eylemlerin akıl süzgecinden geçeceği ama kararsızlığın ve pek çok şeyi bir anda yapma isteğinin artacağı bir enerji. Yapıcı kullanıldığında, kuzey ay düğümü ikizlere de hizmet ederek, bizi yeni ufuklara ve hedeflerimize ulaşmada gerçekten hızlandıracak bir rüzgar olabilir. Dikkat edilmesi gerekenler ise; ani öfke, yaralayıcı sivri kelimeler kullanma ve kararsızlık olacaktır. 24 Nisan’a kadar , retro yapmadan sürecek mars ikizler geçişi sizi hangi alanda nasıl etkiliyor, aşağıda okuyabilirsiniz. ( NOT: Yorumlar genel kurallara göre yazılmıştır, herkesin haritasında kendine özel koşullar oluşabilir. )

YÜKSELEN KOÇ: Eğitim, öğrenim, iletişim, konuşma, anlatma, bilgi toplama ve aktarma, kardeşler, komşular, yakın çevre, medya, kısa seyahatler alanında her zamankinden daha meraklı, daha öğrenmeye ve yeniliklere açık bir dönemde olabilirsiniz. Mars , bir süredir özellikle bu alanda başlatmak istediğiniz girişimlerinizi başlatmanıza yardımcı olacak , bununla beraber, siz düşünmeden hareket etmeyi seven koç burçlarını biraz daha düşünerek, mantıkla ve rasyonellikle hareket etmeye itecek. Ani öfke ile sözle tartışmalara girebilme potansiyeliniz var, dikkat.

YÜKSELEN BOĞA: Kazançlar, varlıklar, değerler, öz değerler, gelirler, birikimler, çocuğun kariyeri gibi konularda her zamankinden daha meraklı, daha fazla öğrenmeye ve yeniliklere açık bir dönemde olabilirsiniz. Mars , bir süredir özellikle bu alanda başlatmak istediğiniz girişimlerinizi başlatmanıza yardımcı olacak , ki şu anda kariyer ve yurtdışı konular evinizde bulunan plutodan aldığı olumlu açıyla cesaretiniz oldukça yüksek. Zor hareket eden ve zor adapte olabilen siz boğalar için marsın ikizler enerjisi hızlanmanıza ve değişimlere uyum sağlamınıza yardımcı olacaktır, iyi değerlendirin. Ani öfke ile sözel tartışmalara girebilme potansiyeliniz var, dikkat.

YÜKSELEN İKİZLER: Yaşam motivasyonlarınız, amaçlarınız, ve isteklerinizin peşinden gitmek için enerjinize enerji katacak, yaşamınızda hareketi arttıracak bir süreç içindesiniz. Plüton bu günlerde eşin varlığı veya ortak gelirler alanından bu hareketliliğinize destek veriyor. Konuşmayı ve iletişimi seven siz ikizler için marsın ikizlerde olduğu bu süreçte, ağzınızdan çıkacak kelimelere özellikle dikkat etmelisiniz. Kendinizle bir rekabet içerinde olacaksınız bu yorucu zamanda karşınıza gelenleri sözlerinizle yaralama ihtimaliniz çok yüksek, agresifliğiniz artabilir. El becerinizin de arttığı bir dönem.

YÜKSELEN YENGEÇ: Psikolojik ve ruhsal konular, hastane gibi kapalı yerlerle ilgili konularda hareketliliğiniz artabilir. Küçük operasyon veya müdahale ihtimali olabilir. Sağlık konularında biraz da meraklı olmaya, bildiğiniz tarzdan farklı davranmaya, en azından alternatifleri araştırmaya gönüllü olabilirsiniz. Özellikle psikolojik gerginlikler yaşayabileceğinizi düşünerek, bu süreçte meditasyon, dua gibi rahatlatıcı alışkanlıkları hayatınıza alabilirsiniz.

YÜKSELEN ASLAN: Arkadaşlar, gruplar, sosyalleşme, kişisel hedefleri destekleyen sosyal ağlar, profesyonel işlerden kazançlar, kendine bir yaşam ideali belirleme, gelecekle ilgili umut geliştirme… Sevgili sosyal aslanlar, hareketliliğinizin artacağı, yeni gruplarda, yeni ve umut verici projelere girebileceğiniz bir süreçteniz, bunu değerlendirin. Bununla beraber, bitiremeyeceğiniz birden fazla konuyu başlatma, bazen kararsız kalma ( ama eylemsiz değil ) ve gruplar içinde ani öfke ile sözel tartışmalara girebilme potansiyeliniz var, dikkat.

YÜKSELEN BAŞAK: Sosyal statü, meslek, saygınlık, kariyer alanı, yöneticiler, anne ile ilgili konularda mars sizi hızlandırıyor. Bu süreçte kariyerinizde yeni projelere başlayabilir, hatta hangi projeye başlayacağınıza karar veremeyecek kadar çok fikrin içinde bulabilirsiniz kendinizi, bu süreci ileri gitmek için değerlendirin.Bununla beraber, bitiremeyeceğiniz birden fazla konuyu başlatma, bazen kararsız kalma ( ama eylemsiz değil ) ve gruplar içinde ani öfke ile sözel tartışmalara girebilme potansiyeliniz var, dikkat.

YÜKSELEN TERAZİ: Yurtdışı konuları, yüksek eğitim, din/felsefe/gerçeği arayış konuları, mahkeme/ yasal işler, seminerler, seyahatler, yaşam görüşü geliştirme gibi alanlarda Mars bu süreçte size cesaret ile birlikte hız ve fikirsel mücadele gücü veriyor. Fikirleriniz için mücadele edebilir, başlatmak istediğiniz işlerinizi başlatabilirsiniz. Her zaman diplomatik olmayı seven siz terazilerin, mars ikizler etkisiyle bazen istemediği sözler ağzından kaçabilir. Bunun haklarınızı savunmak veya adaleti sağlamak için bazen gerekli olabilieceğini unutmayın.

YÜKSELEN AKREP: Ortaklarla olan kazançlar, eşin kazancı veya ortak kazanç, vergi, miras kredi, borç, cinsellik gibi konularda oldukça hareketli bir süreçtesiniz. Bu alanlarda tek başınıza hareket etme, ortak kazançları yönetme eğilimde olabilirsiniz. Bu da size istemediğiniz kayıplar getirebilir. Yine de yeni yatırım alanları araştırmanızda fayda olabilir. Ayrıca, içe dönüş, gölgelerle yüzleşmek gibi konularda da çalışmalar yapmak için ideal bir dönemdesiniz. Ani öfkeye dikkat.

YÜKSELEN YAY: Evlilik ve eşle ilgili konular, ortaklık işleri, çocukların eğitimi, okulu, danışmanlık işleri, rakipler, açık düşmanlar, kontratlar, anlaşmalar alanında oldukça hareketli bir dönem içine giriyorsunuz. Bu konularda sözel tartışmalara girebilir, ani öfke ile agresyon yaşayabilirsiniz. Rekabeti akla uygun yapabileceğiniz, yine bu saydığım konularla ilgili yeni projelerinizi hızla harekete geçirebileceğiniz bir dönem. Bildiğinizden ve öğrendiğinizden farklı şekilde davranmanız gerektiğini aklınızda bulundurmalısınız.

YÜKSELEN OĞLAK: İş ortamı, iş yeri ve iş arkadaşları, altında çalışanlar, yardımcılar, evcil hayvanlar, günlük rutin işler, hastalıklar, sağlık bilinci ve beslenme, amca-halalar gibi konularda daha aktif, hızlı ve hareketli bir sürece giriyorsunuz. Mars , bir süredir özellikle bu alanda başlatmak istediğiniz girişimlerinizi başlatmanıza yardımcı olacak , bununla beraber, ani öfke ile sözle tartışmalara girebilme potansiyeliniz var, dikkat. İş arkadaşalarınız veya altınızda çalışanlarla sorunlar yaşayabilirisiniz.

YÜKSELEN KOVA; Çocuklar, oyunlar eğlenceler, hobiler, yaratıcı ve sanatsal faaliyeter, sportif aktiviteler, ek işler gibi konularda aha aktif, hızlı ve hareketli bir sürece giriyorsunuz. Mars , bir süredir özellikle bu alanda başlatmak istediğiniz girişimlerinizi başlatmanıza yardımcı olacak , bununla beraber, ani öfke ile sözel tartışmalara girebilme potansiyeliniz var, dikkat.

YÜKSELEN BALIK: Aile, yuva, ev, ev hayatı, ev değişikliği, kökler, eşin mesleği, bilinçaltı korkuların salınması ile ilgili çalışmalar gibi konularda daha aktif, hızlı ve hareketli bir sürece giriyorsunuz. Mars , bir süredir özellikle bu alanda başlatmak istediğiniz girişimlerinizi başlatmanıza yardımcı olacak , veya ailenizde değişiklikler hızlanabilir. Bununla beraber, ani öfke ile sözel tartışmalara girebilme potansiyeliniz var, dikkat. Çocukluk travmalarınızı veya köklerinizi, bilinçaltınızı çalışmak için güzel bir fırsat, değerlendirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: