4.4.4 GÜNÜ

Bugün 4.4.2021; 4.ayın 4.günü ve tüm rakamları topladığımızda da 4 rakamını buluyoruz; (4+4+2+0+2+1=13; 1+3=4 ) 3 defa vurgulanmış bir 4 günündeyiz.

4 rakamı , 3 ile oluşan formun üzerine ilk yapının oluştuğu, yani artık dünyasal olana, maddesel olana yoğunlaşılan ilk enerjiyi anlatır. Köklenmek, fiziksel dünyada yer edinmek, yerleşik düzene geçmek, yapı anlayışı gibi anlamlar taşır. Dünyasal yaşamda insan zorluklarla mücadele etmek, yeni yapılar oluşturmak için cesur olmak zorundadır. Bugünün tarihi 1 ve 3’ün toplamı ile 4 olduğu için, 1 ile yaratıcılık ve cesaret, 3 ile de kendini duyarlı bir şekilde ifade enerjilerini kullanarak kök salmak ve dünyasal yeni başlangıçlar yapmaktan bahsedebiliriz.

Bugün, Merkür’ün de Koç burcuna geçmesi ile birlikte 3 gezegen koç burcunda ve başlatma enerjimiz , harekete geçme cesaretimiz yüksek olan bir döneme girmiş olduk. Koç burcunun canlılığı , aktifliği, sadece var olmak anda cesaret ile hareket etme özelliği, bizleri yeni projelerimizi başlatma konusunda destekleyecektir. Öte yandan, Merkür’ün Koç ta olması, bazen kendimizi ifade ederken düşüncesiz, duyarsız, sabırsız ve atik olmamıza yol açabilir. Yukarıda vurguladığım duyarlı ifade alanından uzaklaşabiliriz. Bu noktada, 4. çakranın KALP çakrası olduğunu hatırlayalım. Dünyasal işlerimizi yürütürken Kalp’ten uzaklaşmamız gerekiyor. Bakın 4 sayısı kendi içinde hem maddi dünyayı hem de kalbi aynı anda anlatıyor. Duygusal duyarlılıktan yoksun olarak, sadece koçun savaşçı moduna bürünerek değil, sevgiyi de dahil ederek adımlar atabiliriz.

Özetle, başlatma ve yapma dönemine girdik. Dün ki yazımı okuduysanız eğer, dün gece harika şeyler düşlediniz diye düşünüyorum. Artık kalpten gelen, sevgi enerjisi ile desteklenmiş tüm düşlerimizi yaratıma dönüştürmek için harekete geçme , iyiliklere vesile olmasına niyet ederek başlatma enerjisi içindeyiz. Hepinizin işleri gönlünce olsun dileğimle.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: