26 Mayıs ay tutulması

Ay tutulmaları genel olarak içsel süreçlerimizi tetikleyen, duygusal ve psikolojik anlamda zorlanmamıza yol açan enerjileri barındırır. Çünkü her ay tutulması aslında bir dolunaydır ve dolunay enerjilerinde, ay ve güneş arasında bir zıtlaşma vardır. Yani ruh ve irade, bilinçaltı ve bilinç karşı karşıya gelir. Bilinçaltı konuları bilince çıkar. 26 Mayıs gerçekleşecek olan süper kanlı Ay tutulması oldukça etkili bir tutulma. Tutulma, iletişim, bilgi ve eğitim hattındaki burçlar olan yay ve ikizler hattında olacak ve tutulmanın genel konuları bu yönde olacak.

Yay burcundaki ay, Güney Ay Düğümü ile birlikte . İçsel süreçlerimizde yay burcunun gölge yanlarına eğilimli olabiliriz.

*İyimserliği abartmak ; Bazen içten içe bir şeylerin ters gittiğini biliriz, doğru olmadığını biliriz ama pembe gözlüklerimizi çıkarmak istemeyiz, dünyanın bu kadar da kötü bir yer olmadığına kendimizi inandırmak isteriz, gözlerimizi kapatırız. İyimserliği abartmak, boyundan büyük işlere kalkışmak, tutamayacağı sözler vermek, gerçeklerden uzaklaşmak getirebilir.

*Kendi bildiklerimizde , fikrimizde , yaşam anlayışımızda, din ve felsefe yaklaşımımızda fanatik ve tutucu olmak; bildiğinden şaşmamak, başka görüşlere tahammül edememek, ve kendi fikrini empoze etmek için çalışmak, vaaz verir gibi konuşmak.

*Tanrıcılık oynamak; insanları mağdur ve kurtarılması gerekenler olarak görmek aslında kendini onlardan bir nebze üstün görmek olabilir mi?

*Ahlaklı ve erdemli olmak adına , kibirli ve yargılayıcı olmak. Propogandacı, nutuk veren , dogmatik biri haline gelmek.

*Kendini aşmak isteği, bağımsız hareket etmek isteği ve bunları yaparken yakınlarının ne düşündüğünü önemsememe.

Ay tutulması haritasında Jüpiter Balık burcunda , çok kuvvetli bir noktada. Yay burcunun yöneticisi olarak yukarda yazdığım etkileri büyütebilir, veya çok yüksek bir ruhsallık çalıştıracağı için farkındalıkla birlikte gerçek bir aydınlanmaya yardımcı olabilir.

Tutulma enerjisinde aşağıdaki konulara dikkat etmekte fayda var;

sevgiyle bilgi olsun.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: