Mars Neptün – hayallere kavuşmak için eyleme geçme

İçinde bulunduğumuz hafta boyunca ilahi sevgi ve ilham gezegeni Neptün ile eylem gezegeni Mars arasında uyumlu bir açı olacak. Bu açı bazı haritalarda çok yapıcı etkiler getirecek. Neptün Balık burcundaki uzun yolculuğu süresince ( 2012-2026 ) ilahi sevgi, teslimiyet, ilahi aşk, akışta olma gibi konuları gündemimizde tutarken, bir yandan da , ruhsallığın yoğunlaşmasına, ilahi olanla net ve keskin bir bağ kurmamıza olanak tanıyor. Bu etki altındayken, zaman zaman hayal aleminde kaybolmak, gerçekleşemeyecek fikir ve ilhamla dolmak mümkün. Hep ideal olanı aramak, ideal olma kriterini ise ilahi olanla kıyaslamak ise sürekli dibi olmayan bir hayal kırıklığı dünyasına düşme etkisi yaratıyor.

Bu hafta boyunca, Mars, çok da kuvvetli olduğu Akrep burcundan Neptün’e üçgen açı yapacak. Bu enerjide, şu ana kadar içinde kaybolduğunuz hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek gücü ve cesareti bulabilirsiniz. O güzel fikirler sadece fikir olarak kalmasın artık. Harekete geçebilirsiniz, basit bir şekilde nereden başlayabileceğinize odaklanın, mükemmeliyetçilik tuzağına düşmeyin.

Aynı etki, Mars akrebin ihtiraslı bir şekilde çalıştırdığı güç tutkusunu da yumuşatacak ve Neptün’ün sevgisi ile tek gücün aslında ilahi olana güvenmek olduğunun anlaşılmasını sağlayacak. Ben şimdi bu satırları yazarken, haberlerde İstanbul’daki kuvvetli lodosun sebep olduğu zararlarla ilgili yayın yapılıyor. Lodos, gücün aslında kime ait olduğunu hatırlatıyor sanki.

Sevgiyle

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: