TEMEL SEVİYE ASTROLOJİ EĞİTİMİ YENİ DÖNEM BAŞLIYOR

20 ARALIK 2021 PAZARTESİ

Astroloji Eğitimi sadece Kadim bir ilimi öğrenmek değil, ‘öncelikli olarak’ kendine ulaşacağın uzun bir yolculuğa çıkmaktır. Ben, Astroloji’nin insan gelişimi ve tekamülü yolunda sağladığı faydalara bu işe başladığımdan beri hayran oldum. Bu nedenle, herkesin kendi haritasını biliyor olması gerektiğini düşünüyorum. Bu iki yolla; danışmanlık alarak veya temel seviye Astroloji bilgisine hakim olarak olabilir.

Bu amaçla yola çıkarak hazırladığım bu eğitim sırasında, Astroloji’nin temel bilgilerini öğrenirken, az sayıda sınıf mevcudu ile, katılımcıların kendi haritaları üzerinden yorumlamalar yapacağız. Yaratım ve Varoluş hakkında konuşacağız. Birbirimizle , yargısız , sevecen bir ortamda paylaşımlar yapacağız. Ve aslında Astroloji’nin tuttuğu fenerle, birbirimize birbirimizi yansıtarak kendimizi bulacağız.

28 Haftalık eğitimin sonunda, her katılımcının , temel bazda kendi haritasına hakim olması en temel amacımdır. Haritasının barındırdığı potansiyelleri bilen bir kişi, yaşam sorumluluğunu eline almış demektir. Yaşam sorumluluğunu kabul etmiş her birey ise kolektife olumlu bir katkı sağlama potansiyelindedir.

“Evrenin ve zamanın nasıl mükemmel bir düzen içinde olduğunu görmek sistemli olarak nasıl zorluklarla karşılaştığımızı ama yine bir düzen içinde nasıl ödüllendirildiğimizi fark etmek, beni anlatamayacağım kadar derinden etkiledi. Yap Bozun bütün parçalarının karmaşık ama muhteşem bir şekilde bir araya geldiğini gördüm. Bütün bunları bilip, Astrolojiyi iyi bir amaç uğruna kullanmadan duramam. ” SUZAN MİLLER

Suzan Miller’ın bu samimi ifadesini çok beğeniyorum. Siz de bu mükemmel düzen hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, Temel Seviye Astroloji Eğitiminde buluşalım.

  • YENİ DÖNEM 20 ARALIK 2021 PAZARTESİ GÜNÜ BAŞLIYOR.
  • Eğitim süresi 28 haftadır ( her hafta 2,5 saatlik bir ders yapılır )
  • Eğitim Online olarak yapılacaktır ( ZOOM uygulaması üzerinden )
  • İki sınıf açılacak olup, bir sınıf gündüz 12:00-14:30 saatleri arasında , bir sınıf akşam 20:00-22:30 arasında olacaktır.
  • Kaçırdığınız dersler için , ders notları ve ders videoları ders sonrası paylaşılmaktadır.
  • Daha fazla bilgi için e-posta : ulyacanastroloji@gmail.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: