22.02.2022 – 2 GÜNÜ

Öncelikle uyarayım; 22 şubat günü veya ertesi gün aniden hayatınız değişmeyecek. Aşağıda okuyacaklarınız şu ana kadar yaptıklarınız ve bundan sonraki tutumunuza bağlı. Enerji geçişlerinden her birimiz nasibimiz kadar faydalanıyoruz. Nasibimizi yakalamamız ise; harekete geçmemize, farkındalık, kendini bilmek ve Ö’ze yaklaşma çabalarımıza bağlı.

22 şubat , bir süreci başlatmaya niyet etme günüdür.

Dualitenin rakamı 2’nin 6 kez tekrarlandığı bu gün, kuantum sıçrama yaparak mevcut döngülerimizin dışına çıkma olanağımız olacak. Farklı bir zaman çizelgesine geçiş olarak da tanımlanıyor. (Çünkü herşey , tüm olasılıklar, tüm zamanlarda ilk oluşumda oldu ve bitti ama aynı zamanda da olmaya devam ediyor, bizim vasıtamızla) 2022 yılının yeni deneyim alanları açacağından sürekli söz ediyoruz farkındaysanız. İşte bu portal günü, daha iyiye geçiş için niyet etme günü.

222 , ikiz alev sayılarından biridir. İkiz alev enerjilerinin 3B de birleşeceği sinyalini verir. 22 derecede kavuşacak Mars ve Venüs’e 22 derece Balık burcundaki Neptün’den uyumlu bir açı geleceği 24 şubat günü ise , belki de bu ikiz alev buluşmalarının 5B olarak , yani enerjisel olarak da çok yoğun hissedileceği bir gün olarak dikkat çekiyor. Ki , ikiz alevler her zaman ikizlerinin varlığını hissederler.

Eğer ruh planınızda ikiz alev enerjisi varsa , 22.2.2022 portalı bu buluşmayı müjdeliyor. Ancak 4 rakamı, ve neptün’ün yaptığı 60’lık açı , kavuşmanın çabaya bağlı olduğunu söylüyor.

22 bir üstat rakamıdır. 2 kere 11 , yani yeni başlangıçlar ile bütünlenme, tamamlanma enerjisi barındırır. Ve 2+2=4 , yeni dünyasal formları oluşturmayı işaret eder. Bu portal, yapabileceklerimiz ve yapmak istediklerimiz için fırsat kapılarını aralarken, kapıdan girmek için cesaretle eylemde bulunmamız gerekliliğini koşul olarak koyuyor. Yeni size, değişmiş olan size daha uygun, daha iyi bir zaman çizelgesine geçmek için kapıdan geçmeye hazır mısınız? Derinden hissettiğiniz atılımı yapmak için koşulları son bir kez gözden geçirip uygulamaya geçme zamanı.

2 ; ALMA–VERME dengesidir. Aslan dolunayında özellikle bazılarımız, duygusal ve enerjetik anlamda alma-verme dengesinde yaşadıkları bozukluklar üzerinden sınandı / sınanıyor. Bu portaldan ancak bu anlamda dengelenebildiğimiz kadarı ile faydalanabileceğimiz hissindeyim. Kendi ihtiyaçlarımız ile diğerlerinin ihtiyaçlarını karşılamak arasında denge kurabiliyor muyuz? En önemlisi bırakmamız gereken şeyleri bırakabildik mi ? Çünkü genelde vermek kolay gelir, ama almakta zorlanırız. Ancak kabımızı boşaltabildiğimiz kadar alabiliriz. Kabımızı da bırakarak boşaltabiliriz. Yeni Biz ile uyumlu olmayan benliklerimizi, duygusal bağlılıklarımızı salıverme zamanı. Uyum ve adaptasyonu bile eski yöntemlerle yapamıyoruz, her şey değişiyor, uyumlanmak için kabımızı boşaltmalıyız.

İnsan psikolojisi, kötüyü çabuk kabul eder ama iyiyi ve fırsatları görmekte zorlanır, görmezden gelir hatta. Portal bize fırsatları ile geliyor. Tüm duyularımız ve kalp gözümüz ile fırsatları görmeye açık olmalıyız. Hiçbir fırsat göremediğini söyleyenlerdenseniz, haritalarınızda balık burcunun ev konularına bakabilirsiniz.

FIRSATLARI YAKALAMAK; GAYRET ve CESARET İSTEYEBİLİR.

YAPACAK MISIN ?

GÖZE ALACAK MISIN?

22.2.2022 İki adet 6 barındırır içinde . Yani arka planda çalışan enerji KOŞULSUZ SEVGİ. Dualite demek, her şeyin hem beyaz hem de siyah tarafı olduğundan söz ediyor olmak demektir. 6 enerjisi bize her şeyin saf sevgiden olduğunu hatırlatıyor.

Sevgi dolu yeni deneyimler yaratmak için, 22 şubat günü temiz niyetlerimizi evrene gönderelim.

Sevgi, sağlık ve ışıkla kalın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: