Mars Balık Burcunda

MARS : “Eylem, Enerji, Savaş, Rekabet ve Savunma” ihtiyaçlarını hayata nasıl geçirdiğimizi ve “bağışıklık, fiziksel güç, kas kuvveti” anlatır haritalarda. En temel yaşamsal dürtümüzdür. Yaşam enerjimizi en çok nerede nasıl ortaya çıkardığımızı gösterir.

Örneğin; Koç burcundaki bir Mars çok direkt, cesur ve rekabetçi bir yapıdayken, akrep burcundaki Mars , daha planlı, manipülatif ve güç için mücadele veren bir yapıda olabilir.

Transit etkilerinde ise, haritamızla irtibatta olduğu alanda ; mücadele gücü, cesaret ve enerji verirken, olumsuz etkilerinde bağışıklık sorunları, kayıp ve harcamalar, kaza ve sakarlıklara sebep olabilir.

Mars 15 nisan- 25 Mayıs arası Balık burcunda hareket ediyor olacak.

Haritalarımızda balık burcunun bulunduğu alanda daha aktif, cesur ve saldırgan olabiliriz. Balık burcu başta olmak üzere, ikizler, Yay ve Başak burçları da öncelikli olarak etkilenecek burçlardır.

Mars Balık burcunda;

Hareketliliği ve enerjisi değişken, dağınık bir haldedir. Mücadele ve efor gerektiren konularda motive olmakta zorlanan bir yapıdadır. Eylemleri duygular ve hayaller yönetir. Olumlu anlamıyla bir ruhsal savaşıdır. Kabulde, akış ve tevvekkülde hareket eder, sorunları suda kolaylıkla yüzen bir balık gibi suyun yönüne akarak aşar.

Sağlık olarak; sakarlıklarla ayak yaralanmaları, rutubetten kaynaklı hastalıklar; çıbanlar, yaralar, kaşıntılar , şişlikler ,duygusal stres olabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: