7 – 13 KASIM 2022

Haftanın Ay Boşlukta Takvimi

Ayın astrolojik seyahatinde, bir burçtan diğerine geçmeden önce, anın haritasında hiçbir gezegenle majör açısı olmaması durumuna ayın boşlukta olması denilir. Bu saat aralıklarında duygusal olarak boşluk hissi olur, motivasyon azdır, ve soru astrolojisi açısından konunun yakın zamanda yön değiştireceğine işaret olarak görülür. Bu nedenle böyle zamanlarda yeni başlamak için gerekli motivasyonumuz olmayacağı için uygun da değildir. Kalan işleri bitirmek, toparlamak, derleyip düzenlemek veya biraz dinlenmek için kullanabilirsiniz. Özellikle 2 Kasım çarşamba günü tüm öğleden sonra ay boşlukta olacak.

7 KASIM 2022 1:26 – 8:14

9 KASIM 2022 14:58 – 16:36

12 KASIM 2022 1:27 – 3:22

Haftanın Ay Yolculuğu

7-8 KASIM Ay Boğa / 9 Kasım Boğa, 16:38 İkizilere Geçişi / 10-11 Kasım İkizler / 12 Kasım 3:22 den sonra-13 Kasım Yengeç

7 KASIM Pazartesi gününe Boğa burcuna geçen Ay’ın tetiklemeye başladığı Ay tutulması etkisinde giriyoruz. Kasım ayının en önemli haftasındayız. Boğa burcundaki tutulma kolektifin gittiği yönü gösteren Kuzey Ay Düğümü tarafında, Uranüs ile kavuşuyor. Tüm değer sistemlerimizi yeniden yazdığımız bir süreç içindeyiz. Bu hafta gözlerinizi dört açın, kemerlerinizi bağlayın; Uranüs’ün ani etkileri daha önce üzerinde düşünülmüş konular için çözümleriyle beraber sorunlar getirebilir. Atalete tahammülü olmayan bir gökyüzü var; saklanmak, saklamak, hasır altı etmek olası görünmüyor.

Geri hareketindeki ikizler burcundaki Mars, geçmişin anılarını, hatalarını, pişmanlık ve korkularını bir anda akla getirirken, tekrar ve tekrar aynı hataları yapmamak için, duygusal kalıpların etkisinde olmadan olaylara nötr bakmaya çalışın.

Bu etkide kendini bilen ve dürüstlükle kendine inanan, güvenen, doğru iletişim ve eylemler içinde olabilir.

Aksi halde her türlü geçmiş duygusal yara , bilinçsizce dile gelebilir.

Zamanın enerjisinde, girilen söz dalaşlarının kazananı olmayacak gibi görünüyor. Zira sinirlerin yay gibi gerildiği hafta boyu, kimin hangi amaçla ve niyetle tartışmaya gireceği belli değil.

Ağzınızdan kelimeler dökülmeden önce , kendinize karşı anlayış geliştirmeniz, neyi niçin söylediğinizin farkında olmanız en iyisi olacaktır.

Güzel bir hafta dilerim

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: