Hizmetler

  • Doğum Haritası Yorumu
  • Kişisel Öngörü Yorumu
  • Sinastri ( İlişkiler Astrolojisi) Yorumu
  • Ebeveyn/Çocuk Sinastrisi
  • İşverenler için işe alma döneminde patron/şirket – eleman uyumluluk çalışması
  • Soru Astrolojisi
  • Rektifikasyon (doğum saati belirleme)
  • Transit (Günlük enerji) yorumu

İlgilendiğiniz hizmetle ilgili fiyat ve daha detaylı bilgi almak için lütfen e-mail ile iletişime geçiniz; ulyacanastroloji@gmail.com

Doğum Haritası Yorumu; Doğum tarihi, saat ve doğum yeri bilgilerinize göre oluşturulan harita üzerinden, kimiliğiniz, kişiliğiniz, psikolojik yatkınlıklarınız, duygusal , zihinsel , iletişimsel yapınızı ortaya koyan detaylı bir çalışmadır. Ruhsal yolculuk, yaşam amacı, zorlayıcı ve zorlayıcı olmayan tüm dinamikleri ortaya koyar, kişiye önemli bir öz farkındalık kazandırır.

Kişisel Öngörü Yorumu; Sadece doğum haritası yorumu alanlara bu hizmet verilebilir. Kişinin merak ettiği konularla ilgili önümüzdeki dönemlerde karşısına çıkabilecek fırsatlar veya zorlayıcı etkiler, kişinin potansiyelleri ve olası yaklaşımları üzerinden öngörü yorumu yapılır.

Sinastri Yorumu; İkili ilişkilerin dinamiklerini ortaya koymak, uyum ve uyumsuzluklara ışık tutmak üzere yapılan yorum çalışmasıdır.

Ebeveyn/Çocuk Sinastrisi; Çocuklarınızla ilişkilerinizde hangi dinamikler ağır basıyor? Karmik bağlarınız, kontratlarınız neler? Çocuklarınızla iletişim ve ilişkileriniz için rehber niteliğinde bir çalışma.

İşveren /Çalışan Uyumu Yorumu; İşe alacağınız çalışanın sizinle ve amaçlarınızla uyumlu olup olmayacağını işe almadan önce öğrenmek isterseniz bu çalışmadan faydalanabilirsiniz.

Rektifikasyon(Doğum Saati Belirleme) ; Bir doğum haritasını yorumlamak için doğum saatinin mutlaka belirlenmesi gerekir. Çünkü Doğum haritamız, doğduğumuz anda bulunduğumuz yerden doğru yukarı bakıldığında gökyüzünde cisimlerinin o anki durumlarını gösterir. Rektifikasyon oldukça zahmetli bir iştir ve ancak yeterli bilgi varsa bir harita tam rektifiye edilebilir.

Transit Yorumu; Günlük enerjilerin yaşamınıza yansımalarını gösteren, günlük durumlarınıza ışık tutan bir hizmettir.

Horary-Soru Astrolojisi; “-Mahkeme sonucu ne olacak? – Kaybolan anahtarım nerede olabilir? – Bu işe başlayayım mı?” gibi sorularınız varsa bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Doğum günü, saati gibi bilgilere ihtiyaç duymadan verilen bir hizmettir.

%d blogcu bunu beğendi: