EĞİTİM- SEMİNER-WORKSHOP

VENÜS WORKSHOP

Workshop herkese açıktır, astroloji bilme gerekliliği yoktur. Astrolojik Venüs arketipi ışığında , arzularımız, duygusal ihtiyaçlarımız, ilişki yaklaşımlarımız üzerinde konuşarak farkındalık kazandırmak amaçlıdır. Astroloji öğrencileri için de farklı bir bakış açısı kazanabilmeleri açısından faydalı olabileceğini düşünüyorum. İlk oturum 10 Şubat perşembedir.

“Eğer Güneş kral ve Ay kraliçeyse. göklerin prensesi mutlaka Venüs olacaktır. Onlarla karşılaştırıldığında ışığı sönüktür, ama gökyüzünde kendisi dışındaki herşeyi bastırır. Bir incinin akkor olana kadar ısıtıldığını düşünün: İşte bu Venüs’tür… Eğer bu sözlerin şiirselliği ile etkilendiyseniz. astrologların Venüs olarak isimlendirdikleri yönünüze dokunuyorsunuz demektir. O, güzellik tanrıçasıdır. Denge, uyum, eşitlik” STEVEN FORREST

WORKSHOP’UN AMACI; 2018 yılından beri önemli bir değişim enerjisi içinde olan venüsyen yaşam alanlarında farkındalık sağlamak, Venüs ihtiyaçlarını anlamak.

WORKSHOP’A KİMLER KATILABİLİR; Astroloji bilmenin gerekli olmadığı bu programa AŞK, PARA, MUTLULUK, ÖZDEĞER, YETENEK konularında potansiyellerini anlamak isteyen herkes katılabilir.

Program süresince, astrolojik Venüs arketipi ışığında , her hata bir konu üzerinden, Venüs’ün arklı burçlarda farklı yaklaşımlarını, NLP ve psikoloji ile harmanlanmış bir şekilde inceleyeceğiz. Venüsyen konularda sahip olduğumuz gölge yanlarımıza ışık tutacağız. Değişime direnen yanlarımızı aydınlatacağız.

 • PROGRAM SÜRESİ ; 4 HAFTA
 • HER HAFTA 2 SAATLİK ONLİNE 1 OTURUM ( zoom üzerinden )
 • PROGRAM SONUNDA HER KATILIMCININ KENDİ ASTROLOJİ HARİTASI ÜZERİNDEN 1 SAATLİK BİREBİR GÖRÜŞME
 • YENİ DÖNEM EĞİTİM TAKVİMİ İÇİN İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN MAİL ATABİLİRSİNİZ.

TEMEL SEVİYE

ASTROLOJİ EĞİTİMİ

Astroloji Eğitimi sadece Kadim bir ilimi öğrenmek değil, ‘öncelikli olarak’ kendine ulaşacağın uzun bir yolculuğa çıkmaktır. Ben, Astroloji’nin insan gelişimi ve tekamülü yolunda sağladığı faydalara bu işe başladığımdan beri hayran oldum. Bu nedenle, herkesin kendi haritasını biliyor olması gerektiğini düşünüyorum. Bu iki yolla; danışmanlık alarak veya temel seviye Astroloji bilgisine hakim olarak olabilir.

Bu amaçla yola çıkarak hazırladığım bu eğitim sırasında, Astroloji’nin temel bilgilerini öğrenirken, az sayıda sınıf mevcudu ile, katılımcıların kendi haritaları üzerinden yorumlamalar yapacağız. Yaratım ve Varoluş hakkında konuşacağız. Birbirimizle , yargısız , sevecen bir ortamda paylaşımlar yapacağız. Ve aslında Astroloji’nin tuttuğu fenerle, birbirimize birbirimizi yansıtarak kendimizi bulacağız.

28 Haftalık eğitimin sonunda, her katılımcının , temel bazda kendi haritasına hakim olması en temel amacımdır. Haritasının barındırdığı potansiyelleri bilen bir kişi, yaşam sorumluluğunu eline almış demektir. Yaşam sorumluluğunu kabul etmiş her birey ise kolektife olumlu bir katkı sağlama potansiyelindedir.

“Evrenin ve zamanın nasıl mükemmel bir düzen içinde olduğunu görmek sistemli olarak nasıl zorluklarla karşılaştığımızı ama yine bir düzen içinde nasıl ödüllendirildiğimizi fark etmek, beni anlatamayacağım kadar derinden etkiledi. Yap Bozun bütün parçalarının karmaşık ama muhteşem bir şekilde bir araya geldiğini gördüm. Bütün bunları bilip, Astrolojiyi iyi bir amaç uğruna kullanmadan duramam. ” SUZAN MİLLER

Suzan Miller’ın bu samimi ifadesini çok beğeniyorum. Siz de bu mükemmel düzen hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, Temel Seviye Astroloji Eğitiminde buluşalım.

 • YENİ DÖNEM TARİHİ İÇİN BİLGİ ALMAK İÇİN MAİL ATABİLİRSİNİZ.
 • Eğitim süresi 28 haftadır ( her hafta 2,5 saatlik bir ders yapılır )
 • Eğitim Online olarak yapılacaktır ( ZOOM uygulaması üzerinden )
 • İki sınıf açılacak olup, bir sınıf gündüz 12:00-14:30 saatleri arasında , bir sınıf akşam 20:00-22:30 arasında olacaktır.
 • Ders sonrası , ders notları ve derslerin video kaydı, tekrar yapabilmeniz için drive üzerinden paylaşılmaktadır.
 • Daha fazla bilgi için e-posta : ulyacanastroloji@gmail.com
 • Temel Seviyeyi bitiren öğrenciler sonraki dönem ileri seviye derslere devam edebileceklerdir.

ATÖLYE ÇALIŞMASI 4 HAFTA SÜRECEK OLUP, HER HAFTA PERŞEMBE SAAT 20:00 de 2 SAATLİK BİR OTURUM YAPILACAKTIR.

DERS KAYITLARI VİDEO OLARAK ONLINE DRIVE ÜZERİNDEN PAYLAŞILACAKTIR.

GÜNCEL NOT: YENİ DÖNEM EĞİTİM TAKVİMİ İÇİN İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN MAİL ATABİLİRSİNİZ. ulyacanastroloji@gmail.com adresine mail atarak iletişime geçebilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: