Boğa Dolunayı

Bugün saat 15:34 de Ay Boğa burcunda ve Güneş de Akrep burcundayken bir dolunay olacak. Dolunayın ana temasını, Maddiyat ve Maneviyatın dengelenmesi ile yepyeni yaşamsal başlangıçlar olarak okuyabiliriz.

Yaşamın neredeyse her anını kriz olarak yaşayan özellikle biz şehirli insanlar için, bir mola verip, yaşamın keyifli yanlarına yönlendiren bir enerji. Kasım ayının neredeyse ortalarına geldiğimiz bu günlerde , İstanbul’da havalar hala bahar gibi. Doğa bir haftadır bize gülümsüyor adeta. Derin ruhsal çalışmalarla dolu gökyüzü enerjileri sırasında, kalpleri ısıtmak için elinden geleni yapıyor adeta.

Maneviyat ile kabuğundan çıkan kelebeğin bilinçaltına , boğa burcundaki ay yaşamsal keyifleri kodluyor. Ne muazzam bir denge, ne muazzam bir işbirliği, ne güzel bir zamanlama…

Dün bir grup sohbetimiz sırasında , işi ruhsal rehberlik olan bir arkadaşım şöyle bir cümle kurdu; ” Çalışmalarım sırasında mecburen Ruhsal/spritüel yaşam ve maddi (3 boyutlu) yaşam kavramlarının olduğu cümleler kuruyorum. Bu tanımlamaları yapıyor olmam birbirinden bağımsız iki yaşam olduğu algısına yol açabiliyor. Oysa ki, her ikisi zaten bir. Her anımız ruhsal ve her anımız maddesel.”* Bu güzel cümle ile boğa dolunayı enerjisini farkında olmadan (ve tabii ki tesadüf değil) çok güzel açıkladı.

İlahili’yi çok uzakta aramaya gerek yok. Doğanın ve yaşamın kendisi zaten ilahi. Yaşlı bir ağacın gövdesinde mutlak gücü görebilir, denizin pırıltısında koşulsuz sevgiyi hissedebiliriz. Aldığımız her nefes çok kıymetli, yaşadığımız her an çok kıymetli. Ruhsal olarak genişlerken, yaşamsal keyiflerden uzak durmamalı, yaşamın krizleri ile boğuşurken ruhumuzu ihmal etmemeliyiz.

Sevgiyle

UlyaCanAstroloji

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: