Olmak istediğin şeye dönüşürsün

Günün enerjisinde, Merkür Balık burcundaki transitinin son derecesinde, Kara Ay’ın dispozitörü konumunda koç noktasında Poseidon ile çalışırken; “düşündüklerine , hayal ettiklerine, konuştuklarına dikkat et çünkü zamanla onlara dönüşürsün”

Bugün hayal etmek, vizyonlamak, geleceği fikirsel olarak inşaa etmek için çok özel etkiler var. Merkür zodyağın son derecesindeyken, kolektifin bilgi kapıları sanki sonuna açılıyor , ilham olarak zihinlere yağıyor adeta. Zihnin doğal akışına izin vermek için gün içinde meditasyon yapmak dua etmek iyi bir fikir olabilir.

Ancak olumsuz yönüyle, fikirsel mücadelelere, sözlü tartışmalara da çok açık gökyüzü. Özellikle Merkür/Neptün orta noktasında çalışan KaraAy’ın etkisi ile, fikirlerimizin, düşüncelerimizin dinlenmediğini veya kabul edilmediğini düşünüyor, yaşadığımız hayal kırıklığı ve reddedilme korkusu ile düşüncelerimizi dürüstçe ifade etmiyor , diğerlerinin onaylayacağı şekilde konuşuyor olabiliriz. Veya tam tersi baskın çıkmak için tartışmayı büyütme , sivri dilli , yaralayıcı bir tona geçme eğiliminde olabiliriz.

Bu bilgiyi kılavuz alarak, gün içinde gerçekten kendinizi ne kadar ifade ettiğinize dikkat edin. Çünkü ne konuşursan zamanla ona dönüşürsün.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: